НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

САХНОВЩИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Чкалова, 24, с. Новоолександрівка, Сахновщинський район,

Харківська область, 64550

е-mail: ms.ngloba@ukr.net, тел. (062) 2-34-10, код ЄДРПОУ 23145818

_____________________________________________________________

Інформація

про Новоолександрівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Сахновщинського району Харківської області

станом на 03.09.2018 року

Рік заснування 1906
Директор школи Макушина Олена Іванівна, вища освіта, за фахом учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії. Заклад очолює з 2002 року.
Контингент учнів У школі навчається 78 учнів, з них учнів 1-4 класів – 32, 5-9 класів – 37, 10-11 класів – 9. Випускників: 9 класу – 6 учнів, 11 класу – 3 учні. Участь у ЗНО брали 3 випускники 11 класу.
Мова навчання Українська
Профільне навчання В 10 класі профіль навчання– філологічний, учні 11 класу працюють за універсальним профілем.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив складається з 21 педагога, з них 18 - мають вищу освіту, 3 – середню спеціальну. Спеціаліст вищої категорії - 7 учителів, 2 вчителі мають звання «методист»,спеціаліст першої категорії – 3, спеціаліст другої категорії – 7, вищий тарифний розряд – 3, звання «Старший учитель» - 2, сумісник – 1.
Забезпечення харчуванням Гарячим харчуваннямохоплено 60 учнів: 1-4 класи – 21, 5-11 класи – 33 та 6 дітейпільгових категорій 1-4-х класів.
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах безперервної освіти».
Гурткова робота В школі працюють гуртки: позашкільні – «Виготовлення сувенірів», «Легка атлетика», «Волейбол».
Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу10 учителів із селища Сахновщина. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, 1 комп’ютерний клас, спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує: 225 примірників художньої літератури, 343 примірники наукової літератури, 2578 підручників: для 1 – 4 класів – 403, 5 – 9 класів – 1615, 10-11 класів - 560.
Досягнення вихованців В минулому році учениця 11класу Кадацька Дар’я посіла І місце в ІІ (районному) етапі з історії, ІІ місцев ІІІ (обласному) етапі з історії, І місце в ІІ районному етапі учнівськоїолімпіади з ккраїнської мови та літератури. Учениця 8 класу Горлач Вікторіябрала участь у XIII Барабашовських обласних наукових читаннях з астрономії учнів тастудентів (нагороджена дипломом). Горлач Вікторія переможець районного етапуВсеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Горлач Вікторія – ІІІ місце вІІ районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. МукомелСофія, учениця 8 класу: ІІ місце в районному етапі з англійської мови, І місцез української мови та літератури, І місце з фізики, І місце у ІІ етапіМіжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молодіімені Тараса Шевченка. Мірошниченко Давид, учень 7 класу: ІІ місце у ІІ етапіучнівської олімпіади з фізики, І місце в районному етапі змагань з шахів.Команда учнів у складі Босенка Сергія, Босенка Олександра, Євченко Вікторії,Мукомел Софії, Горлач Вікторії посіла І місце в районному етапі Всеукраїнськогоучнівського турніру юних фізиків.

Директор школи О.І. Макушина

Кiлькiсть переглядiв: 273

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.